Ogłoszenie


#1 29-11-2008 02:46:30

rZygi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 29-11-2008
Posty: 7
Punktów :   

The mixing thread...

http://www.ableton.com/forum/viewtopic.php?t=86956

Garść najpotrzebniejszych i najbardziej przydatnych porad jakie kiedykolwiek widziałem. W miare potrzeby sie przetłumaczy

Offline

 

#2 04-04-2009 19:46:18

j@rson

Świeżak

Zarejestrowany: 04-04-2009
Posty: 1
Punktów :   

Re: The mixing thread...

witam, mam maly problem z Abletonem, kiedy eksportuje plik zlozony z brzmien perkusyjnych z programu Ableton i brzmien syntezatorow z zewnetrznego modulu brzmieniowego to zgrywa mi tylko brzmienia perkusyjne bez brzmien syntezatora, jak moge eksportowac wszystko. kumpel polecil mi zebym zrobil mixdown wszystkiego, gdzie moge znalezc taka opcje w Ableton? (mam live 7.0 jesli to cos zmienia:P pozdro

Offline

 

#3 22-12-2009 21:51:39

 tehace

Świeżak

Zarejestrowany: 22-12-2009
Posty: 15
Punktów :   

Re: The mixing thread...

j@rson napisał:

witam, mam maly problem z Abletonem, kiedy eksportuje plik zlozony z brzmien perkusyjnych z programu Ableton i brzmien syntezatorow z zewnetrznego modulu brzmieniowego to zgrywa mi tylko brzmienia perkusyjne bez brzmien syntezatora, jak moge eksportowac wszystko. kumpel polecil mi zebym zrobil mixdown wszystkiego, gdzie moge znalezc taka opcje w Ableton? (mam live 7.0 jesli to cos zmienia:P pozdro

Wydaje mi się że któraś z opcji Ci pomoże:
- Zaznacz za pomocą CTRL obydwa kanały i wtedy eksportuj
- zrób freeze track i wtedy eksportuj
- zrób jak kolega Ci radził - nagraj kawałek tak żeby pojawił się w sektorze arrangement, zaznacz loopa na materiale, który chcesz nagrać i w zakładce file wybierz eksport audio

Jeśli to nie pomoże, to spróbój pobawić się sekcją IN/OUT po prawej stronie Abletona.

pzdr

Offline

 
Najlepsze Fora dyskusyjne - Top Lista


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szambo Szamba Betonowe Kanał